Flag PL Flag UK

Rekrutacja 2019/2020

Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych w Warszawie prowadzi nabór na rok akademicki 2019/2020 na następujących kierunkach:

• Turystyka i Rekreacja – studia licencjackie (stacjonarne i niestacjonarne)
• Turystyka i Rekreacja – studia magisterskie (stacjonarne i niestacjonarne)
• Filologia Angielska – studia licencjackie (stacjonarne i niestacjonarne)
• Filologia Angielska – studia magisterskie (stacjonarne i niestacjonarne)
• Filologia Hiszpańska – studia licencjackie (niestacjonarne)
• Studia podyplomowe – Turystyka Hotelarstwo i Gastronomia dla nauczycieli.

Rekrutacji można dokonywać osobiście w siedzibie uczelni (Dziekanat) lub on-line za pośrednictwem strony wstijo.warszawa.pl

„Nowoczesne rozwiązania we współczesnym hotelarstwie” - relacja

W dniu 11 kwietnia 2019 r. pod patronatem Kanclerz Uczelni -mgr Jadwigi Moroz oraz Rektora dr Włodzimierza Banasika w Wyższej Szkole Turystyki i Języków Obcych w Warszawie odbyła się Konferencja Naukowa pt. „Nowoczesne rozwiązania we współczesnym hotelarstwie”, w której udział wzięli pracownicy naukowi WSTiJO i z innych uczelni, a także menagerowie kilku hoteli warszawskich oraz studenci WSTiJO.

Czytaj więcej...

WSTiJO ponownie w czołówce rankingu Wiadomości Turystycznych

Po rocznej przerwie redakcja „Wiadomości Turystycznych” powróciła do opracowywania Rankingu Szkół Wyższych, w ramach którego wybierane są najlepsze uczelnie kształcące przyszłe kadry turystyczne. Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych po raz kolejny znalazła się w czołówce uczelni o profilu praktycznym, otrzymując Wyróżnienie (2 miejsce). W poprzednich edycjach rankingu „Wiadomości Turystycznych” Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych w Warszawie aż trzykrotnie została uznana za najlepszą uczelnię turystyczną o profilu praktycznym (za rok 2015, 2016 i 2017).
(>Zobacz numer specjalny WT poświęcony Rankingowi Szkół Wyższych<)

Czytaj więcej...

Wykładowca WSTiJO kandydatem na "Człowieka Roku"

Z przyjemnościa informujemy, że prof. Yuriy Karyagin, wykładowca WSTiJO, przewodniczący Związku Zawodowego Pracowników Ukraińskich w Polsce, jest jednym z kandydatów w plebiscycie "Człowiek Roku Gazety Wyborczej", nominowanym w kategorii "O godne życie".

Głos na profesora Karyagina mozna oddać do 6 maja pod adresem wyborcza.pl/plebiscyt.

Wesołego Alleluja!

WN2019 wstijo

Dzień otwarty na WSTiJO

21 marca, w pierwszym Dniu Wiosny, gościliśmy młodzież z Zespołu Szkół Elektronicznych i Licealnych przy ul. Zajączka 7 w Warszawie. Młodzież stawiła się licznie pod opieką swoich wychowawców i nauczycieli, a okazją był pierwszy w 2019 roku Dzień Otwarty w naszej uczelni.

Czytaj więcej...

Wesołych Świąt!

Niebieska