Flag PL Flag UK

Badanie EUROSTUDENT VII: POLSKA

Bierzemy udział w największym europejskim przedsięwzięciu badawczym dotyczącym życia studentów w formie ankiety internetowej – EUROSTUDENT. Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie wszystkich studentów I stopnia, II stopnia oraz podyplomowych. Ankieta zajmie ok. 15 minut, dostępna jest do końca czerwca: http://badania.pbs.pl/eurostudent.pg 

Odbiór decyzji stypendialnych

Informujemy, ze nowe decyzje stypendialne są już do odbioru w Kwesturze.
Prosimy o pilny i szybki odbiór decyzji.

Marysia i Masha w Granadzie

Erasmus w Granadzie to cudowne doświadczenie. Miasto jest swojego rodzaju rajem dla studenta - puby, kluby, tanie napoje ;) ... Lokalizacja również jest niczego sobie, nawet z okna mieszkania mamy widok na przepiękną Sierra Nevadę.

Czytaj więcej...

Sztokholm Express okiem studenta WSTiJO

Podsumowanie wycieczki "Sztokholm Express".
Zorganizowana była z mojej Uczelni, przy współudziale Polferries, jako wycieczka typowo rozrywkowa. Wrażenia? Bardzo pozytywne. :-)

Czytaj więcej...

Sztokholm Express - Relacja

Relacja z wycieczki "Sztokholm Express" autorstwa dr A. Karwackiego i mgr W. Mońko.

Czytaj więcej...

Zmiana organizacji roku akademickiego

Informujemy, że nastąpiła zmiana organizacji roku akademickiego 2018/2019. Studenci st. stacjonarnych na kierunkach Turystyka i Rekreacja oraz Filologia Angielska 15 i 16 kwietnia 2019r. (pn. i wt.) mają zajęcia zgodnie z planem zajęć. Natomiast 29 oraz 30 kwietnia 2019r. (pn. i wt.) są dniami wolnymi od zajęć. W związku z powyższym przerwa wiosenna trwa od 17.04 do 26.04.2019.

II rok TiR w Hotelu REGENT

Dnia 05.03.2019 r. w ramach zajęć wyposażenie przedsiębiorstwa hotelarskiego wraz z mgr Andrzejem Szymańskim wybraliśmy się do hotelu Regent w Warszawie (dawniej Hajat).

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Konkurs Gastronomiczny

Zapraszamy do udziału w III Regionalnym Konkursie Gastronomicznym "Regionalne Podróże Kulinarne 2019", którego organizatorami są Zespół Szkół nr 1 w Grodzisku Mazowieckim oraz Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych w Warszawie.

Czytaj więcej...

I rok TiR w Królikarni

Studenci WSTiJO - I roku na kierunku Turystyka i Rekreacja w ramach ćwiczeń przedmiotu Historia Architektury i Sztuki oraz Ekologii w dniu 14.03.19 odwiedzili Królikarnię / Muzeum Rzeźby im. Xawerego Dunikowskiego.

Czytaj więcej...

WSTiJO na targach Skierniewice 2019

Dnia 11.03.2019 odbyły się Targi Edukacyjne w Skierniewicach /Hala Sportowa OSiR.

Czytaj więcej...

HAISZ 07.03.2019 - Muzeum Narodowe

W dniu 7.03.19 studenci odwiedzili Muzeum Narodowe w Warszawie z wykładowcą mgr Wiesławą Mońko.

Czytaj więcej...

WSTiJO na targach Perspektywy 2019

W dniach 8-9 marca przedstawiciele WSTiJO promowali Uczelnię podczas Targów Edukacyjnych PERSPEKTYWY. Na stoisku Uczelni pojawili się także studenci II i I roku TiR, co przełożyło się na bezpośredni kontakt z i możliwość bezpośredniego przekazania informacji i doświadczenia studenckiego wszystkim zainteresowanym studiowaniem na naszej Uczelni.

Czytaj więcej...