Flag PL Flag UK

Biuro Osób Niepełnosprawnych

Uprzejmie informujemy, że w Wyższej Szkole Turystyki i Języków Obcych działa Biuro Osób Niepełnosprawnych. BON jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
Wszystkich studentów posiadających orzeczenie o niepełnosprawności zapraszamy do kontaktu.
Biuro Osób Niepełnosprawnych - I piętro, pokój 103.
Kontakt: Daniel Mizerski , tel.:534 910 400; mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opiekunowie roczników - TiR

Przedstawiamy listę opiekunów roczników dla grup na kierunku TURYSTYKA i REKREACJA na semestr letni 2022.

Czytaj więcej...

Studenci WSTiJO w Hotelu Nyx

Relacja z warsztatów studenckich WSTiJO w Hotelu Nyx w Warszawie dnia 17/03/2022

Dnia 17 marca bieżącego roku studenci czwartego semestru Turystyki i Rekreacji WSTiJO mieli możliwość uczestniczenia w warsztatach w hotelu Nyx w Warszawie. Warsztaty odbywały się w ramach zajęć przedmiotu Usługi Hotelarskie oraz naszej specjalizacji Menedżer hotelarstwa i gastronomii pod przewodnictwem i dzięki uprzejmości  Pana Prorektora Andrzeja Szymańskiego

Czytaj więcej...

Classroom DZIEKANAT

Przypominamy kody classroom do przedmiotów DZIEKANAT, w któych publikowane sa aktualne informacje oraz m.in. plany zajęć z kodami klassroom na semestr letni.

DZIEKANAT - TURYSTYKA: oajcwcl

DZIEKANAT - FILOLOGIA: kfovjtr

Plany zajęć TiR ST semestr letni

Publikujemy plan zajęć na semestr letni dla Turystyki i Rekreacji Stacjonarnej. Jest to wersja informacyjna bez kodów Classroom. Wersja z kodami zostanie udostępniona niebawem na classroom Dziekanat - Turystyka.
Plan TiR ST do pobrania STĄD.

Plany zajęć FA ST sem. letni

Publikujemy plan zajęć na semestr letni dla Filologii Angielskiej Stacjonarnej. Jest to wersja informacyjna bez kodów Classroom. Wersja z kodami zostanie udostępniona niebawem na classroom Dziekanat - Filologia.
Plan FA ST do pobrania STĄD.

Semestr letni - zajęcia wyłącznie online

Szanowni studenci,
Informujemy, że zgodnie z zarządzeniem Rektora WSTiJO, w semestrze letnim roku akademickiego 2021-22, wszystkie zajęcia (stacjonarne oraz niestacjonarne), dla wszystkich kierunków, oraz zajęcia dla studiów podyplomowych, odbywać się będą wyłącznie w trybie zdalnym (online).

Finał Regionalny XIII Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej

W dniu 04.01.22 w Technikum Hotelarsko-Turystyczno-Gastronomicznym nr 1 w Warszawie odbył się Finał Regionalny XIII Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej. W finale tym uczestniczyło 18 uczestników z 30 szkół, zwycięzców konkursów z województw: mazowieckiego, łódzkiego i lubelskiego. Młodzież odpowiadała online na 60 pytań. Po sprawdzeniu prac Komisja Konkursowa, której przewodniczył mgr Andrzej Szymański, Prorektor ds. organizacyjnych i studenckich w Wyższej Szkole Turystyki i Języków Obcych w Warszawie wyłoniła 5 laureatów, którzy wezmą udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Hotelowej w Bydgoszczy. Zamieszczamy galerię zdjęć z wydarzenia.

Czytaj więcej...

Studenci z Erasmusa w Hotelu Raffles Europejski

W dniu 30.11.21 odbyła się wizyta Studentów z Hiszpanii, studiujących na kierunku Turystyka i Rekreacja na WSTiJO w ramach programu Erasmus+, w Hotelu Raffles Europejski – położonym w samym sercu stolicy, na historycznym Trakcie Europejskim, przy Krakowskim Przedmieściu.

Czytaj więcej...

„Tłumacze na e-start” - studentka WSTiJO w finale

Miło nam poinformować, że do etapu finałowego Konkursu Lingwistycznego „Tłumacze na e-start”, który odbędzie się 10 grudnia 2021, zakwalifikowała się nasza studentka Filologii niemieckiej, Pani Marta Ładomirska.

Gratulujemy Pani Marcie i trzymamy za nią mocno kciuki w finale!

9 edycja Konkursu Lingwistycznego „Tłumacze na e-start”

BT SKRIVANEK zaprasza studentów do udziału w 9 edycji Konkursu Lingwistycznego „Tłumacze na e-start”. Nagroda główna: 3-miesięczne płatne praktyki zawodowe (w trybie zdalnym) w dziale tłumaczeń BT SKRIVANEK
Zgłoszenia studentów, którzy chcieliby wziąć udział w Konkursie do 30 października na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytaj więcej...

Opiekunowie roczników - Filologia

Przedstawiamy listę opiekunów roczników dla grup na kierunku FILOLOGIA

Czytaj więcej...