Flag PL Flag UK

Studenci WSTiJO w hotelu REGENT

W dniu 20 marca grupa studentów drugiego roku kierunku Turystyka i rekreacja ze specjalnością hotelarstwo i gastronomia udała się w ramach zajęć organizacja i wyposażenie obiektu hotelarskiego oraz usług hotelarskich do hotelu REGENT w Warszawie, przy ul. Belwederskiej 23, aby zapoznać się z działalnością hotelu.

Mieliśmy okazję zobaczyć zaplecze hotelu, które znajduje się na piętrach minusowych m.in. pralnie, kuchnie, jadalnie i szatnie dla pracowników. Widzieliśmy również Qclub, w którym organizuje się pewne imprezy, dyskoteki i inne spotkania, jest to miejsce idealne dla gości, którzy chcieliby pozostać poza zasięgiem innych, a kolejnym plusem jest otwarta kuchnia.

Następnie widzieliśmy sale konferencyjne i sale balową, co ciekawe każde z nich mają dostęp do światła dziennego. Hotel posiada 3 restauracje: Venti-tre, Łazienki Lounge Bar oraz Executive Club Lounge,  który znajduje sie na 5 piętrze i dostępny jest tylko dla gości VIP, serwuje się tam wszystko od śniadania do kolacji, przekąski, zimne i ciepłe napoje, a przy tym mają oni dostęp do osobistego Concierge oraz telewizji lub prasy międzynarodowej.

Oprócz tych pięknych miejsc widzieliśmy pokoje hotelowe i jeden z najlepszych apartamentów w hotelu czyli prezydencki, który posiada wiele pomieszczeń i udogodnień o wysokim standardzie, co warto zaznaczyć, posiada on kuchnie dzięki czemu gość VIP, może mieć własnego kucharza. Wszystkie pokoje i apartamenty są bardzo przestronne i dobrze wyposażone, a oprócz tego każda łazienka posiada wannę i prysznic, nie zależnie od standardu pokoju.

Hotel zachwyca swoim wyglądem i elegancją. Posiada wiele udogodnień i usług takich jak HOLMES PLACE PREMIUM & SPA, sejfy, salon fryzjerski, podziemny parking, Business Centre, Concierge, pralnia, wypożyczalnia rowerów, opieka nad dziećmi, transfery lotniskowe, limuzyny hotelowe, room service, bezpłatny Wi-Fi.

Dziękujemy za możliwość zapoznania się z działalnością hotelu.
Weronika Grzegrzółka

regent2018 01
regent2018 02