Flag PL Flag UK

Spływ kajakowy WSTiJO 02.06.2018

02.06.2018 r. grupa studentów WSTiJO wzięła udział w zorganizowanym przez Karolinę Pytlarczyk spływie kajakowym po rzece Świder.

Przejechaliśmy z Mlądza pod Otwockiem do Woli Karczewskiej busem i w tym miejscu zaczęła się nasza przygoda, tak nas na samym początku przećwiczyła ta całkiem niewinna i niepozorna rzeczka.

A sama trasa spływu była bardzo malownicza wręcz urocza: Wola Karczewska – Otwock – Mlondz; planowana na cztery godziny, przepłynęliśmy ją w trzy i pól godziny. Załączone zdjęcia dopełniają tę relację prezentując uroki krajobrazowe i przyrodnicze samej rzeki i szczęśliwe i zadowolone buzie uczestników.

A dla mnie to doświadczenie wdrażania w życie aktywnej rekreacji i aktywnego wypoczynku. I co jeszcze - integracja wewnątrz studencka, uczelniana.

Dziękuję Karolinie  za wspaniałą  organizację , Beniaminowi za udokumentowanie całej imprezy a wszystkim uczestnikom dziękuje za to że wspólnie budujemy studencki klub uczelniany (była to już nasza druga wspólna impreza).
Wszystkich zainteresowanych naszą aktywnością zapraszamy na FB Uczelni, oraz do grupy na FB, którą założyła Karolina i przez nią szykuje następną kajakową imprezę planowaną na 30.06. 2018. Trasa już została podana!

Zatem do zobaczenia w ostatnią sobotę czerwca!

dr Adam Karwacki