Flag PL Flag UK

Turniej Erasmus+ Chess

I Międzynarodowy Turniej Szachowy Online Erasmus+ Chess
14-18 listopada 2022!
Czekamy na Twój ruch!

Zapraszamy do udziału beneficjentów, byłych i obecnych erasmusowców oraz wszystkich tych, którym bliskie są zasady fair play i chcą spróbować swoich sił online na arenie międzynarodowej!

Czytaj więcej...

Erasmus Charter for Higher Education 2021-2027

Z dużą przyjemnością i satysfakcją informujemy, że Komisja Europejska przyznała naszej Uczelni Kartę ECHE w ramach której będziemy mogli realizować wyjazdy w ramach programu Erasmus+ na kolejne lata. Oznacza to, że będziemy kontynuowali wspieranie mobilności naszych Studentów i Pracowników, którą w ramach Programu Erasmus realizujemy już od 2010 roku.

Dzięki udziałowi w Programie Erasmus+, nasi Studenci z powodzeniem zrealizowali część programu studiów w partnerskich uczelniach w Hiszpanii, Chorwacji, Cyprze i na Węgrzech oraz odbyli cenne praktyki w zagranicznych sieciach hotelarskich. Decyzją Komisji Europejskiej otrzymaliśmy promocję do kolejnej odsłony Programu Erasmus+ na lata 2021-2027.

Dołożymy wszelkich starań, aby kolejne osoby miały możliwość przeżycia niesamowitej przygody, jak również wzbogacenia swojego wykształcenia i języka obcego w wybranej przez siebie instytucji zagranicznej.

Koordynator Programu Erasmus+
Rafał Wróbel

Czytaj więcej...