Flag PL Flag UK

Zakończenie praktyk semestralnych WSTiJO w warszawskich hotelach

08.06.2018 w  auli WSTiJO odbyło się uroczyste zakończenie praktyk, które studenci III roku Menadżerskich Studiów Hotelarsko-Gastronomicznych odbywali w piątym  semestrze w 10 warszawskich hotelach.
W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele kierownictwa naszej Uczelni oraz zaproszeni goście,  reprezentujący poszczególne hotele.

Czytaj więcej...

Zakończenie semestralnych praktyk zawodowych 2017

W dniu 09.06.2017 na naszej Uczelni odbyła się miła uroczystość, związana z zakończeniem semestralnych praktyk zawodowych.  Salę kolumnową wypełnili studenci III-go Roku ze specjalizacji Menadżer Hotelarstwa i Gastronomii, którzy odbywali praktyki zawodowe w 11-tu najlepszych warszawskich: Bristol, Sheraton, Westin, Radisson Blu - Cenrtum i Sobieski, Novotel, Hayat, Sofitel-Victoria, Gromada-Centrum, Mariott-Centrum i Mariott-Courtyard. Praktyki ukończyło 39 osób, znakomita większość z wynikiem bardzo dobrym.

Czytaj więcej...

Sprawozdanie z zajęć praktycznych w ramach specjalizacji Menadżer Hotelarstwa i Gastronomii

W ramach realizacji Programu Menadżerskich Studiów Hotelarskich Studenci studiów stacjonarnych III-go roku na 5-tym semestrze roku akademickiego 2015/16 odbyli praktyki zawodowe w okresie od 01.10.15 do 29.01.16 w warszawskich hotelach: Novotel, Mariott Warsaw Center, Radisson Blu Centrum, Regent,  TheWestin Warsaw, Sharaton, Sofitel-Victoria.

Czytaj więcej...